رویه بازگردانی کالا

قوانین بازگشت کالای

 • همه سفارش‌های شما از فروشگاه اینترنتی v2b ضمانت 7 روزه بازگشت دارند. شما می‌توانید کالاهای خریداری‌شده از فروشگاه اینترنتی v2b را طبق رویه‌های بازگشت کالا به علت‌های زیر مرجوع نمایید :
  1. تعویض سلیقه‌ای
  2. ایراد فنی یا ظاهری
  3. مغایرت محصول
 • تعویض به معنای انصراف از خرید پس از دریافت سفارش توسط مشتری است. اگر از خرید کالایی که به دستتان رسیده، منصرف شده‌اید، باید در 7 روز ابتدایی دریافت سفارش، درخواست مرجوعی را به پشتیبانی فروشگاه اینترنتی v2b اطلاع دهید.

توجه داشته باشید برای مرجوع کردن کالا به علت تعویض سلیقه‌ای، بسته‌بندی استاندارد کالا همراه با لیبل باید حفظ شود و کالا در شرایط اولیه باشد.

تبصره: کالاهایی که شامل دسته‌بندی وسایل بهداشتی یا لوازم شخصی برقی هستند، همچنین کالاهای سوپرمارکتی که تاریخ انقضای محدود (کمتر از 15 روز) دارند، کالاهای اینترنال مثل هارد اینترنال، رم، کارت شبکه و… کتاب، لباس‌های زیر و لباس کودک زیر یک سال، جواهرات و اکسسوری که با پوست برخورد مستقیم دارند مثل گوشواره و گردنبند، امکان بازگشت ذیل تعویض سلیقه‌ای را ندارند.

 • کالای دارای ایراد فنی یا ظاهری در صورت تایید ایراد از سوی کارشناس فنی فروشگاه اینترنتی v2b ، تا 7 روز بعد از تحویل به مشتری قابل‌ بازگشت هستند. به‌عنوان مثال اگر یک کالای برقی روشن نشود، این ایراد، فنی محسوب می‌شود. به‌طور کلی ایراد فنی شامل مشکلاتی است که در قطعات یا اقلام همراه کالا وجود داشته و امکان استفاده از آن را مختل می‌کند.

تبصره: کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی فروشگاه اینترنتی v2b نمی‌شوند. همچنین در مورد کالاهای برقی هرگونه نوسانات برقی که منجر به آسیب به دستگاه شود شامل پوشش گارانتی 7 روزه نمی شود.

 

برای گزارش ایراد ظاهری کالای خریداری‌شده، حتما باید تا ۲۴ساعت پس از دریافت کالا اقدام کنید و پس از این بازه، امکان ارسال درخواست مرجوعی وجود ندارد. ایراد ظاهری می‌تواند شامل مشکلاتی مثل خط و خش، شکستگی و … باشد.
 • تبصره: کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی فروشگاه اینترنتی v2b نمی‌شوند.
 • مرجوع کردن کالا به علت مغایرت، در صورتی امکان‌پذیر است که کالا از نظر مشخصات فیزیکی یا فنی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد. به این معنا که کالای خریداری‌شده مشخصاتی متفاوت با اطلاعات درج‌شده در جدول مشخصات فروشگاه اینترنتی v2b داشته باشد یا اقلامی را که در جدول مشخصات به عنوان اقلام همراه ذکر شده، به همراه نداشته باشد.

 

 • مغایرت کالاهای سنگین:
  در مورد کالاهای سنگین، اگر مغایرت به گونه‌ای باشد که بدون باز کردن پلمپ، قابل‌تشخیص باشد، بسته‌بندی کالا نباید باز شود. درخصوص کالاهایی مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی که از سوی تولیدکننده گارانتی شده و نیاز به نصاب دارند، کالا باید در حضور نصاب از بسته‌بندی خارج شود. در صورت مشاهده ایراد، با تاییدیه گارانتی، توسط فروشگاه اینترنتی v2b مرجوع می‌شود.

(در صورت باز شدن توسط مشتری امکان مرجوعی وجود ندارد)

برای درخواست مرجوعی کالاها توجه داشته باشید:

 1. کالا باید در شرایط اولیه باشد و لیبل روی کالا حفظ شده باشد.
 2. برای بازگشت کالاها، قرار گرفتن کالا در جعبه و بسته‌بندی اصلی خود الزامی است.
 3. در صورتی که کالا دارای گارانتی باشد، کارت گارانتی، لیبل گارانتی – در مواردی که به‌جای کارت لیبل دارند-و اقلام همراه کالا باید به همراه کالای اصلی برگردانده شوند.
 4. لوازم آرایشی و بهداشتی که مستقیما با سلامت افراد در ارتباط هستند، شامل شرایط تعویض سلیقه ای ده‌روزه بازگشت نمی‌شوند (تنها در صورتی که مشکل این کالاها فیک بودن، مغایرت با اطلاعات درج شده در وب‌سایت، نزدیک به انقضا بودن تاریخ مصرف و یا پلمپ بودن کالا باشد امکان بازگشت در ده روز وجود دارد)
 5. کالای فرش و دوچرخه برای تایید تعویض سلیقه ای و همین‌طور ایراد ظاهری باید نهایتا طی ۲۴ساعت اعلام شوند.
 6. کالای دسته‌بندی طلا و جواهرات صرفا در صورت مغایرت با مشخصات درج شده امکان مرجوعی داشته و امکان تعویض سلیقه‌ای ندارند. همچنین اصالت کالا باید ابتدا توسط فروشنده تایید شود.
 7. قطعات کامپیوتری اینترنال امکان تعویض سلیقه‌ای نداشته و صرفاً به دلیل مغایرت با مشخصات درج شده در جدول مشخصات کالا امکان مرجوعی دارند.
 8. کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی فروشگاه اینترنتی v2b نمی‌شوند.
 9. کالاهای دسته پوشاک تنها در صورتی قابلیت مرجوعی سلیقه‌ای دارند که بدون بو، لکه و یا پارگی به فروشگاه اینترنتی v2b تحویل داده شوند.
 10. در دسته پوشاک، لباس‌های زیر امکان تعویض سلیقه‌ای ندارند و تنها درصورت وجود ایراد ظاهری قابل‌بازگشت هستند.
 11. در دسته مواد غذایی، بازگشت کالا تنها درصورت مغایرت، کسری اقلام یا گذشتن تاریخ انقضا صورت می‌گیرد و درخواست مرجوعی باید تا ۲۴ ساعت پس از دریافت سفارش به پشتیبانی فروشگاه اینترنتی v2b اعلام شود.
 12. کالاهای سوپرمارکتی که تاریخ انقضای کمی دارند (کمتر از هفت روز) امکان تعویض سلیقه‌ای ندارند.
 13. کالاهای سوپرمارکتی باید درب منزل توسط مشتری بررسی شده و درصورت وجود کسری در اقلام سفارش، به مامور تحویل، اعلام شود.
 14. کالاهای دیجیتال مثل موبایل و لپ‌تاپ نباید از پلمپ خارج شوند و حتی اگر روشن نشده باشند، درصورت بازشدن پلمپ قابل‌بازگشت نیستند. همچنین برای بازگشت این کالاها باید فرآیند تایید شماره سریال توسط فروشگاه اینترنتی v2b و گارانتی محصول طی شود.
 15. ایراد فنی یا ظاهری کالاهایی که نیاز به نصاب گارانتی دارند، حتماً باید توسط نصاب در سربرگ گارانتی ثبت و مستندات به تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی v2b ارائه شود.

تماس با ما

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست